Tabat i Wieczorek wygrali pierwszy turniej GP Gminy Rogoźno

Za nami I Turniej Eliminacyjny z cyklu Grand Prix Gminy Rogoźno 2019. Na początek w rywalizacji udział wzięło 5 par, które w słoneczną niedzielę zagrały systemem "każdy z każdym". Pracę sędziowską wziął na siebie oddany siatkówce Paweł Kania.

Zwycięscami pierwszej tury eliminacyjnej zostali faworyci: Bartosz Tabat i Bartosz Wieczorek! Na 2. miejscu uplasowałą się para Łukasz Felsmann i Krzysztof Olędrowicz, którzy wyprzedzili duet Artur Zawiski i Dominik Zawiski. Ten ostatni zastąpił kontuzjowanego Krzysztofa Cieciurę. Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje.

Zwycięzcy I Turnieju Eliminacyjnego otrzymali pamiątkową statuetkę z rąk burmistrza Romana Szuberskiego. 

Przypominamy, że zawodnicy walczą o udział w turnieju finałowym, w którym prócz okazałych pucharów Burmistrza Rogoźna przewidziane są atrakcyjne nagrody!KLASYFIKACJA GRAND PRIX PO I TURNIEJU ELIMINACYJNYM

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież