Wyremontują szatnie przy ul. Obrzyckiej 88

Gmina Oborniki zamierza wyremontować szatnie w hali przy ul. Obrzyckiej 88.

 

O stanie szatni w hali przy ul. Obrzyckiej 88 pisano i mówiono już wiele. Wydaje się, że w końcu to się zmieni. Gmina ogłosiła bowiem przetarg na modernizację szatni. Urząd przy ul. Marszałka J. Piłsudskiego 76 korzystać będzie z programu "Szatnia na medal". Jego twórcą jest poseł Jakub Rutnicki. W ramach niego samorząd może uzyskać 100.000 zł dofinansowania. Może ono stanowić 50% kosztów. W związku z tym do końca czerwca modernizację przejdą 2 z nich. Na pozostałem Gmina Oborniki zamierza szukać środków z innych programów. Nie chce bowiem finansować inwestycji wyłącznie z własnych środków.

Na remont 2 szatni wpłynęły 2 oferty. Znacząco ono jednak przekraczają 100 tys. zł. W najbliższych dniach powinniśmy poznać decyzję Burmistrza Obornik o dalszym postępowaniu. youtube.com/eoborniki

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież