MKS TS Warta Oborniki na ogólnopolskich zawodach

 

Reprezentanci MKS TS Warta Oborniki rywalizowali w ostatnich dniach w Krzyżu Wielkopolskim i Poznaniu.

Przełom marca i kwietnia to czas rozgrywania Mistrzostw Wielkopolski. W sobotę 30 marca w Krzyżu Wielkopolskim swoje mecze rozegrali juniorzy. MKS TS Wartę Oborniki reprezentowały trzy zawodniczki.

Miejsca zawodników :          

II miejsce Aleksandra Nowak,

VI miejsce Monika Derkowska        

IX miejsce Weronika Cieciora 

Udział w Mistrzostwach Polski zapewniły sobie dwie najlepsze zawodniczki. Najlepsze juniorki kraju w tym zawodniczka MKS Warta spotkają się w Mławie 25-28 kwietnia. Drużynowo obornickie juniorki zdobyły II miejsce i będą reprezentować Wielkopolskę w Półfinałach Drużynowych Mistrzostw Polski w dniu 7 kwietnia.

31 marca w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Kadetów  (rocznik 2004-2005). Indywidualnie mimo dobrej gry nie udało się awansować do Finału Krajowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Miejsca zawodników:           

IV miejsce Agata Ławniczak,

VII miejsce Ignacy Glura,

IX miejsce Emilia Dziakowska

XIII miejsc Borys Smela

W  rozgrywkach zespołów było znacznie lepiej. Dziewczęta w składzie Agata Ławniczak  i Emilia Dziakowska sięgnęły po tytuł Drużynowego Mistrza Wielkopolski i awans do Półfinałów Mistrzostw Polski. Również chłopcy zagrali bardzo dobrze, zdobywając tytuł Drużynowych Mistrzów Wielkopolski na rok 2019 (Glura, Smela).

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież