Pierwsze miejsce dla Pawła Barana w turnieju karate

 

Paweł Baran wywalczył pierwsze miejsce podczas Międzynarodowego Turnieju Karate WKF Central Europe Open w Bydgoszczy.

 

W minioną niedzielę (01.03) zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w Międzynarodowym Turnieju Karate WKF Central Europe Open w Bydgoszczy. W zawodach brało udział ponad 1100 karateków z pięciu państw. Mimo bardzo zaciętej rywalizacji udało się im wywalczyć aż 5 medali:

I m w kata indywidualnym masters Paweł Baran

II m kata indywidualne masters Łukasz Pietrzak

III m kata indywidualne kat. 7 lat i młodsi Zuzanna Paulus

III m w konkurencji kata drużynowego dziewcząt w kat 10-11 lat Alicja Paulus, Helena Grafka i Nikola Mamaet.

III m w kumite indywidualne masters Łukasz Pietrzak.

fot. Obornicki Klub Karate

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież