Sztafeta Biegamy Pomagamy z udziałem dzieci

Dzieci i młodzież będą uczestnikami Sztafety Biegamy Pomagamy.

Druga edycja charytatywnej imprezy biegowej odbędzie się już za tydzień. 15 września na obornickiej bieżni 5-osobowe drużyny będą miały do pokonania 10.000 metrów. Wg wstępnych szacunków na stadionie może pojawić się nawet 30 sztafet. 

Oprócz biegów sztafetowych odbędą się biegi indywidualne dla dzieci i młodzieży. Najmłodsi uczestnicy mogą mieć 6 lat. 

Środki zebrane podczas imprezy zostaną przekazane na rzecz Fundacji Ja Nie Mogę Czekać. Pomysłodawcą Sztafety jest Obornicki Klub Lekkoatletyczny.

sztafeta biegamy pomagamy dla dzieci

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież