15 styczeń – niedziela filmowa w OOK

ook 15

 

W niedzielę 15 stycznia OOK zapraszan na seanse filmowe juz od godziny 11:30. Zaprezentowane będa trzy filmy w tym ostatni film Andrzeja Wajdy "Powidoki".

„Powidoki” /Polska 2016 rok/

Ostatni obraz zmarłego w październiku 2016 roku Andrzeja Wajdy. Bohaterem filmu „Powidoki” jest Władysław Strzemiński, artysta, który nie poddał się socrealizmowi i doświadczył dramatycznych skutków swoich wyborów artystycznych. To film o tym jak socjalistyczna władza zniszczyła charyzmatycznego, niepokornego człowieka. Reżyseria Andrzej Wajda, scenariusz Andrzej Mularczyk, obsada: Bogusław Linda, Zofia Wichłacz, Bronisława Zamachowska, Andrzej Konopa, Krzysztof Pieczyński, Mariusz Bonaszewski, Szymon Bobrowski, Aleksander Fabisiak i inni.

Na seans zapraszamy 15 stycznia br. godz. 13.45 i 17.15

Bilety w cenie 16zł/18zł

 „Po prostu przyjaźń” /Polska 2016 rok/

 Wielowątkowa, wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, których relacje  w obliczu życiowych przeciwności  zostają wystawione na niejedną próbę. Film wyreżyserował Filip Zylber, scenariusz napisała Karolina Szablewska, w rolach głównych występują: Agnieszka Więdłocha, Magdalena Różczka, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Bartłomiej Topa, Marcin Perchuć, Aleksandra Domańska, Krzysztof Stelmaszyk i inni.

Na seans zapraszamy 15 stycznia br. godz. 19.15

Bilety w cenie 16zł/18zł

„Sing” /Japonia, USA  2016 rok/

W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona   popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr.  Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz, nieśmiała Słonica której towarzyszy pewna siebie matka, młody gangster Gorilla i punkowa rebeliantka Jeżozwierzyca. Scenariusz i reżyseria  Garth Jennings, w polskiej wersji zwierzętom głosów użyczyli: Marcin Dorociński, Ewa Farna, Małgorzata Socha, Katarzyna Sawczuk, Adam Zdrójkowski, Krzysztof „Jankes” Jankowski, Jarosław Boberek oraz Małgorzata Walewska.

Na seans zapraszamy 15 stycznia br. godz. 11.30 i 15.45

Bilety w cenie 16zł/18zł

Bilety do nabycia w sekretariacie Obornickiego Ośrodka Kultury w Obornikach przy ul. Armii Poznań 18. Bliższe informacje pod numerami telefonów 606 600 494 / 61 29 61 424.

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież