Zapraszamy na jarmark bożonarodzeniowy do Rogoźna

Zapraszamy na swiateczny jarmark do Rogozna

W niedzielę 14 grudnia w Rogoźnie odbędzie się jarmark bożonarodzeniowy. W programie jarmarku znajdują się m.in. występy Orkiestry Dętej i grupy teratralnej "To My". Na scenie można będzie zobaczyć PA-MA-RSZE i Iskierki.

Początek świątecznego jarmarku o godz. 14:00. Serdecznie zapraszamy do Rogozińskiego Centrum Kultury. Zobacz jak wyglądał jarmark przed rokiem  kliknij tutaj. 

Jarmark  jpg

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież