Świąteczny jarmark w Rogoźnie (foto)

W niedzielne popołudnie 15 grudnia w Ośrodku Kultury w Rogoźnie miał miejsce jarmark bożonarodzeniowy.

Na imprezie organizowanej przez Ośrodek Kultury przybyło wielu mieszkańców regionu. W sali Ośrodka przy ul. II Wojska Polskiego można było posmakować świątecznych potraw oraz zrobić drobne zakupy. Duże stoiska przygotowały m.in. Parkowianki oraz panie z KGW Budziszewko.

Świąteczny klimat podtrzymywały zespołu artystyczne, które przez cały czas trwania jarmarku występowały na scenie Ośrodka.

Więcej zdjęć znajdziesz tutaj - kliknij.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież