Kibole będą zbierać na odnowę mogił powstańców (film)

Kibole Lecha Poznan

Od 31. października do 2. listopada na cmentarzach całej Wielkopolski odbywać się będą zbiórki pieniędzy na renowację i odnowę mogił powstańców wielkopolskich.

Akcję przeprowadzą tradycyjnie kibole Lecha Poznań, których działania na rzecz ochrony pamięci bohaterów zrywu narodowego wpisały się na stałe w nasze życie. Wolontariusze pojawią się m.in. na cmentarzu parafialnym w Obornikach i w Objezierzu. Fanatycy będą posiadali identyfikatory.

Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy. 

Tak kibole oddali hołd powstańcom w 2013 roku - kliknij. 

Poniżej relacja z akcji kiboli z 2012r.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież