Bartek Tecław zagra w Lodziarni Kalinowa! (film)

Lodziarnia Kalinowa

22. sierpnia zapraszamy wszystkich spragnionych dobrej zabawy do Lodziarni Kalinowa. Tam wystąpi bowiem Bartek Tecław.

Lodziarnia Kalinowa zdobywa uznanie coraz szerszego grona oborniczan i nie tylko. Pyszne lody robione tradycyjną techniką przyciągają do Obornik na ul. Kalinową nr 16 wielu smakoszy.

Gospodarze obiektu przygotowali dla swoich klientów niezwykłą niespodziankę! 22. sierpnia o godz. 18:00 w Lodziarni Kalinowa wystąpi doskonale znany oborniczanom Bartek Tecław.

My jednak mamy dla naszych czytelników jeszcze jedną niespodziankę! Zapraszamy w środę 13. sierpnia do udziału w konkursie. Regulamin wraz z zadaniami przedstawimy jutro o godz. 21:00.

Nagrody w naszej zabawie ufundowała Lodziarnia Kalinowa! Zachęcamy do odwiedzenia jej fan page'u - zobacz tutaj.

Komentarze  

+36 #3 Lonia 2014-08-14 13:47
Tylko uchroń Panie Boże przed disco na polu
Cytować
-29 #2 miłosz 2014-08-13 21:01
Rodzinna firma brat młody brat stary dwie blizniaczki i dziewczyny oraz przyjaciele super. A w dodatku krecą super lody z trescia, nie żałują towaru nowa wizytówka Obornik
Cytować
-31 #1 bartek 2014-08-13 20:53
:lol: w końcu coś się dzieje w Obo pozytywnego!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież