Trwają Dni Ryczywołu

AleBabki zaangazowały się w promowanie dawców szpiku

5 czerwca rozpoczęły się obchody Dni Ryczywołu. Potrwają do niedzieli 8 czerwca.

Wczoraj swoje świętowanie ryczywolanie rozpoczęli od turnieju piłki siatkowej. Rywalizacja sportowa toczy się także dziś. Na stadionie trwa turniej piłki nożnej. O 19:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury odbędzie się koncert z udziałem zespołów działających przy GOK.

Sobota to kolejny dzień zmagań sportowych, ale także pożarniczych. Sporo rozrywki zapewnią zapewne wszystkim rywalizujące ze sobą drużyny w turnieju wsi. Cały dzień zwieńczy zabawa taneczna.

Ostatni dzień obchodów Dni Ryczywołu dostarczy wszystkim mnóstwo dobrej zabawy, dzięki bogatemu programowi kulturalno-rozrywkowemu.

Przypominamy o akcji AleBabek współpracującymi z DKMS. Jutro będzie trwała akcja informacyjna na temat dawców szpiku kostnego, a w niedzielę będzie można wpisać się na listę dawców (kliknij tutaj).

Szczegóły programu na poniższym plakacie.

dni-ryczywolu1

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież