Świętowanie Dnia Dziecka w Rogoźnie!

Świętowanie Dnia Dziecka w Rogoźnie!
 
Od godziny 13:00 świętowanie Dnia Dziecka rozpoczyna się w Rogoźnie. Zapraszamy na boisko Szkoły Podstawowej nr 3 w Rogoźnie.
 
Rogozińskie Centrum Kultury przygotowało na dzisiaj szereg atrakcji. Początek zabawy o godzinie 13:00.
13:00 – dziecięcy zespół Iskierki, PA-MAR-SZE
13:40 – występ grupy teatralnej TO MY Junior
14:00 – prezentacje muzyczne szkół
16:00 – finał konkursu piosenki Nasze Debiuty
17:00 występ grupy teatralnej TO MY i PA-MAR-SZE
 
Na płycie boiska rozstawione będą obowiązkowo dmuchane place zabaw. Dodatkowe atrakcje to euro bungee, strzelanie z łuku, mini golf, mega twiter, malowanie twarzy, koło fortuny i loteria z nagrodami. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież