Zapraszamy na koncert "Pod niebem Wargowa"

Koncert w Wargowie

Zapraszamy chętnych do odwiedzenia w poniedzialek 2 czerwca Wargowa. Tam bowiem odbędzie sie koncert operetkowy.

 

Artyści poznańskiego Teatru Muzycznego są częstym gościem naszego powiatu. Wizyty w okresie letnim w Wargowie także wpisały się na stałe w kalendarz imprez muzycznych. Tym razem koncert operetkowy przy wiejskim Domu Kultury w Wargowie odbędzie się w poniedziałek 2 czerwca o godz. 17:00. Cena biletów wynosi 25zł.

Więcej informacji na poniższym plakacie.

plakat

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież