Przypominamy! Już jutro rusza Fotocooltura!

FOTOCOOLTURA

Organizatorzy Festiwalu FOTOCOOLTURA serdecznie zapraszają do udziału w tegorocznej edycji imprezy, którą tworzą z myślą o propagowaniu dobrej i świadomej fotografii.

Najbliższy piątek i sobota pełne będą więc warsztatów, spotkań autorskich, wykładów, koncertów, ale przede wszystkim dyskusji o istocie i celach współczesnej fotografii z największymi autorytetami tejże dziedziny sztuki – m.in. Marcinem Kydryńskim, Witoldem Krassowskim i Tomaszem Lazarem. Zapraszamy jednak nie tylko osoby profesjonalnie zajmujące się fotografią, a także amatorów i pasjonatów – jest to więc idealna propozycja dla osób chcących wi(e)dzieć więcej i przeżyć fotograficzną ucztę!

Festiwal będzie świetną okazją do wymiany doświadczeń, rozmów o fotografii również z cenionymi fotografami.

Zapraszajmy do zapoznania się ze szczegółowym programem Festiwalu na stronie ww.eoborniki.pl

Udział w FOTOCOOLTURZE jest bezpłatny (nie dotyczy Warsztatów Mokrego Kolodionu oraz przeglądu portfolio z Tomaszem Lazarem).

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież