W OOK wystąpi kabaret ToNieMaNazwy

toniemanazwy

Już za 2 godziny w OOK na scenie zobaczymy obornicki kabaret ToNieMaNazwy. Początek jego recitalu o 19:00.

Weekend majowy można rozpocząć w dobrym humorze. Wystarczy wybrać się dziś 9 maja do Obornickiego Ośrodka Kultury. Na scenie wystąpi studencki kabaret ToNieMaNazwy. Jak sami o sobie piszą "Trójka zakręconych studentów zaprezentuje całkiem nowe skecze, nad którymi wylali już wiadra potu a także te, które wzbudzały najwięcej aplauzu by dodać sobie nieco animuszu".

Nie pozostaje nic innego jak tylko ich zobaczyć. Wstęp na ich występ jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież