Majówka z aparatem od 12:00 przy poczcie

Majówka z aparatem

Na placu przy poczcie na Osiedlu Leśnym już widać wystawione zdjęcia i przygotowania do MAJÓWKI Z APARATEM.

Praca i Pasja, wspomnienie odległych czasów, gdy święto 1 maja miało wymiar propagandowy. Jednak wiele osób tamte czasy wspomina z rozrzewnieniem, ponieważ to były czasy ich młodości.

Organizatorem przedsięwzięcia jest OOK. Planowane są wystawy, warsztaty fotograficzne, mobilne atelier, kawiarenka. Dla dzieci przygotowano specjalne atrakcje, a wokół rozbrzmiewać będzie muzyka z tamtych lat.

Zapraszamy mieszkańców Obornik w godzinach od 12 do 14. Pogada? Nie jest źle, troszkę chłodno, ale wg norweskiego portalu meteorologicznego od godziny 12 ma pojawić się słońce – I TEGO SIĘ TRZYMAJMY.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież