Koncert dla Roksany jutro w Rogoźnie!

Koncert dla Roksany jutro w Rogoźnie!Rogozińska Inicjatywa Kulturalna organizuje 22.03.2014 koncert charytatywny. W koncercie wezmą udział zespoły Thataz, Suplement Diety oraz M.o.s.s.a.D.

Mocne uderzenia punk-rocka, rocka i metalu z przeznaczeniem na turnus rehabilitacyjny Roksany. Roksanka to mała dziewczynka, mieszkanka Rogoźna, chora na zespół Draveta.

Zespół Draveta (ang. Dravet Syndrome, DS) to rzadka (1:20 000 – 1:40 000 żywych urodzeń), genetycznie uwarunkowana dysfunkcja mózgu (encefalopatia), przyjmująca formę bardzo ciężkiej i słabo reagującej na jakiekolwiek leczenie padaczki. (źrodło: http://www.dravet.pl/)

Koncert odbędzie się w sobotę 22.03.2014 o godzinie 19:00 w Rogozińskim Domu Kultury. Koszt biletu 7 zł, nic nie stoi na przeszkodzie jeżeli wykupicie więcej biletów, całość pójdzie na cel charytatywny.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież