Także w Jaraczu pożegnają zimę

Pożegnanie zimy w Jaraczu zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem

 

 

W niedzielę 23 marca w Jaraczu odbędzie się pożegnanie zimy, które oczywiście zwieńczone zostanie topieniem marzann.

Organizowana impreza w Jaraczu cieszy się co roku dużym zainteresowaniem. W tym roku dodatkowo powinna uczestnikom sprzyjać pogoda. Zapowiada się więc radosne witanie wiosny, aniżeli żegnanie zimy.

Niedzielna impreza rozpocznie się o godz. 12:00. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.

A jak to wyglądało przed rokiem? Zobaczcie sami na poniższym filmie oraz na zdjęciach - kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież