Saytyryk Krzysztof Daukszewicz w sobotę wystąpi w Obornikach

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza na spotkanie z satyrykiem Krzysztofem Daukszewiczem.

Jedz kawiorek - to najnowszy program satyryczny Krzysztofa Daukszewicz. To dosknale znany szerokiej publice także felietonista, poeta, gitarzysta u kompozytor. Będzie można zobaczyć go już w sobotę 5 października w Obornickim Ośrodku Kultury. Bilety są do nabycia w kasie OOK oraz na portalu kupbilecik.pl. Ceny już od 50 zł.

Artysta przedstawi publiczności autorskie skecze, ale także monologi i anegdoty. Nie zabraknie satyrycznego punktu widzenia na zmiany jakie zaszły w naszym kraju.

Początek spotkania z satyrykiem Krzysztofem Daukszewiczem o 17:00.

krzysztof daukszewicz plakat

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież