Wakacyjny Festyn Rodzinny już w sobotę

W sobotę 27 lipca w Rogoźnie odbędzie się Wakacyjny Festyn Rodzinny.

Muzyka, gry, zabawy - tak w skrócie można przedstawić to, co będzie się działo w sobotę w Rogoźnie. Po raz kolejny plac targowy będzie miejscem świetnej rozrywki dla każdego. Po występie Lady Pank przed dwoma tygodniami teraz rogozińską publiczność spróbuje podbić Czadoman. Czy mu się uda? 

Na scenie zobaczymy także Bartka Tecława. Szczegółowy program sobotniego święta w Rogoźnie jest dostępny na poniższym plakacie. 

FESTYN RODZINNY 2019

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież