Dziewczyny jak te kwiaty od Marcina i Witka

Dziewczyny jak te kwiaty od Marcina i WitkaNa te ostatnie chwile przed sylwestrowym szaleństwem polecamy wam kilka fragmentów doskonałego recitalu dwóch obornickich artystów Marcina Samolczyka i Witka Żuromskiego.

"Dziewczyny jak te kwiaty" był udanym recitalem i trzeba jednoznacznie stwierdzić, że publiczność liczy na więcej. To był zadziwiający koncert, mimo tego, że mała sala jest w stanie pomieścić do 100 osób, naliczyliśmy wtedy 140 widzów.

Na te ostatnie chwile w starym roku życzymy miłego oglądania.

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież