Zapach pierników i pomarańczy w Bogdanowie

Radosne „Przybierzeli do Betlejem…” wyśpiewane przez ponad osiemdziesięcioro dzieci, rozbrzmiało w piątek, 9 grudnia w bogdanowskiej świetlicy. Śpiewanie kolęd towarzyszyło bowiem odbywającemu się tego dnia Spotkaniu z Mikołejem.

Świąteczną uroczystość, przygotowaną przez Sołtysa i Radę Sołecką poprowadził z wrodzonym sobie poczuciem humoru Maciej Adamski.

Tuż po energetyzującym występie kolędowym, przygotowanym przez dzieci z bogdanowskiego oddziału przedszkolnego, zebrane maluchy odwiedził prawdziwy Święty Mikołaj. Każdemu szkrabowi przekazał okazałą paczkę słodkości, a Sołtys Andrzej Majkowski rozdał wszystkim czekoladowe upominki, ufundowane przez Burmistrza Obornik Tomasza Szramę.

Za wspaniałą uroczystość dzieci podziękowały organizatorom własnoręcznie przygotowanymi obrazkami oraz wspólnym, radosnym kolędowaniem.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież