Dzieci z Żukowa i Wymysłowa gościły Mikołaja

W sobotę, 3 grudnia w świetlica wiejska w Wymysłowie wypełniła się radosnym gwarem dzieci. Wszystko za sprawą Sołtysów i Rad sołeckich wsi Wymysłowo i Żukowo, które zorganizowały Mikołajki sołeckie z mnóstwem atrakcji dla najmłodszych. Podczas imprezy  serwowano  przepyszne wypieki pań z obu wsi oraz inne smakołyki.

Dzieci rozwiązywały zagadki, rysowały i uczestniczyły w zabawach ruchowych, które poprowadziła pani Elżbieta Brodzińska, jak zwykle wykazując się niezwykłą pomysłowością. Niespodzianką było pojawienie się Zastępcy Burmistrza Obornik – Piotra Woszczyka, który przyjechał z mnóstwem łakoci dla najmłodszych.

Gwar, który panował w świetlicy z pewnością spłoszył św. Mikołaja, który zaznaczył swoją obecność jedynie pozostawieniem w kuchni worków z prezentami. Każde dziecko wróciło do domu z paczką słodyczy i uśmiechem na twarzy. Satysfakcję mieli również dorośli, gdyż po raz kolejny okazało się, że współpraca między wioskami daje naprawdę świetne rezultaty.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież