Świętowali w Objezierzu

,,Choć szron na głowie i nie to zdrowie to w sercu ciągle maj” W piątek, 18 listopada w Objezierzu uczczono wyjątkowe święto – Dzień Seniora.

Organizatorami piątkowej uroczystości byli sołtysi wsi Objezierze Władysław Winkel oraz sołtys Ślepuchowa Hipolit Kowalski. Sołtysom towarzyszyła sołtys zaprzyjaźnionej Górki.

W uroczystości wziął udział również Zastępca Burmistrza Piotr Woszczyk oraz Radny Rady Miejskiej Ryszard Ciszak. Złożyli oni przybyłym życzenia zdrowia i dalszej, nieustającej pogody ducha, serdeczności bliźnich i co najważniejsze należnego im szacunku. Przekazali również szczególne życzenia i kwiaty dostojnym jubilatom.

Młodzież z Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Objezierzu dla zebranych przygotowała występy okolicznościowe. Seniorzy bawili się do późnych godzin wieczornych przy zabawie tanecznej. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież