Jesienne popołudnie w Jaraczu

W niedzielę 16 października na placu przy świetlicy wiejskiej w Jaraczu odbył się festyn nazwany "Rodzinnym ogniskiem w jesienne popołudnie". Dopisała piękna jesienna aura i mieszkańcy sołectwa, którzy licznie przybyli aby wspólnie ze swoimi przyjaciółmi i sąsiadami spędzić czas w gronie ogniska. Miłą atmosferę spotkania wzbogacała rozlegająca się muzyka, pyszne kiełbaski i ziemniaki z ogniska.

Nie brakowało również słodkości oraz gorących napojów. Dodatkowymi atrakcjami spotkania były konkursy na najładniejszy jesienny bukiet z liści, najzabawniejsze warzywo z ogrodu i dla najmłodszych - na najciekawszy rysunek o tematyce jesiennej. Spotkanie sfinansowane zostało przez Lokalną Grupę Działania "Dolina Wełny" z Wągrowca, którą reprezentował prezes i za razem dyrektor biura stowarzyszenia Janusz Woźniak.

Wraz z mieszkańcami Jaracza w wydarzeniu wzięli udział sołtys Bartosz Perlicjan, burmistrzowie Bogusław Janus i Krzysztof Ostrowski z małżonkami. Obecni byli również radny Paweł Wojciechowski i kierownik jarackiego muzeum Waldemar Białecki. Spotkanie zakończyło sie po kilku godzinach, a wszyscy jego uczestnicy w znakomitych nastrojach rozeszli się do domów.

red. Błażej Cisowski

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież