Oborniki. Świąteczny Jarmark 2017 (foto + film)

Świąteczny nastrój udzielił się każdemu, kto w niedzielę, 10 grudnia odwiedził jarmark na obornickim Rynku.

Ponad pięćdziesięciu wystawców, koncerty, anioły, Julka, Gwiazdor, animacje plastyczne, świąteczne gotowanie, piękna słoneczna pogoda  i sympatyczne alpaki – to wszystko czekało na gości Wielkiego Jarmarku Świątecznego. A było ich naprawdę wielu i nikt nie odszedł z pustymi rękami. Kupowaliśmy prezenty i smakołyki. Nie zabrakło też muzycznych smaczków – na scenie zagrał zespół Brass Band, wokaliści z OOK, zespół Taldeo, chór Con Brio, a na finał Mateusz Ziółko z zespołem. Na płycie rynku wystąpił młodzieżowy teatr „Na Niby”, a o rozgrzewające dania zadbali uczniowie Zespołu Szkół w Objezierzu i znany z programu Masterchef – Wojtek Zys.

 Wszystko tego dnia było wyjątkowe. Pozostaje już tylko żal, że kolejny jarmark dopiero za rok!

                                                     /za U.M. Oborniki/

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież