Skip to main content

Oborniki. Świąteczny Jarmark 2017 (foto + film)

| T.Rojna | Rozrywka

Świąteczny nastrój udzielił się każdemu, kto w niedzielę, 10 grudnia odwiedził jarmark na obornickim Rynku.

Ponad pięćdziesięciu wystawców, koncerty, anioły, Julka, Gwiazdor, animacje plastyczne, świąteczne gotowanie, piękna słoneczna pogoda  i sympatyczne alpaki – to wszystko czekało na gości Wielkiego Jarmarku Świątecznego. A było ich naprawdę wielu i nikt nie odszedł z pustymi rękami. Kupowaliśmy prezenty i smakołyki. Nie zabrakło też muzycznych smaczków – na scenie zagrał zespół Brass Band, wokaliści z OOK, zespół Taldeo, chór Con Brio, a na finał Mateusz Ziółko z zespołem. Na płycie rynku wystąpił młodzieżowy teatr „Na Niby”, a o rozgrzewające dania zadbali uczniowie Zespołu Szkół w Objezierzu i znany z programu Masterchef – Wojtek Zys.

 Wszystko tego dnia było wyjątkowe. Pozostaje już tylko żal, że kolejny jarmark dopiero za rok!

                                                     /za U.M. Oborniki/

 

{phocagallery view=category|categoryid=285|limitstart=0|limitcount=57|imageordering=2}

Wyniki konkursu filmowego

Uwaga, rozlosowaliśmy wygranych w ogłoszonym przez nasz portal konkursie dotyczącym przyjazdu do Obornik Profesjonalnego Kina Objazdowego.

Kino Objazdowe w Obornikach - KONKURS

Profesjonalne Kino Objazdowe przyjeżdża do Obornik 15.12.2023. Seanse wyświetlane będą w OOK. Zachęcamy naszych czytelników do udziału w konkursie!

Sławomir i Kajra: Wakacje zawsze są bardzo pracowite, to jest u nas czas żniw. Odpoczniemy w styczniu

Podczas kiedy inni wypoczywają na plażach, piosenkarze w wakacje są bardzo zajęci. Występują na festiwalach i biorą udział w różnych innych wydarzeniach muzycznych, w Polsce i poza jej granicami. Sławomir i Kajra podkreślają, że koncerty na żywo i spotkania z fanami niezwykle ich cieszą, a czas s...

Mała czarna – koncerty przy Młynie Dahlmanna

OOK w lipcu zaprasza na cykl koncertów przy Młynie Dahlmanna w Obornikach.

Rogoźno. Wakacyjny Piknik 17-tego południka

Niezdecydowanych zachęcamy do udziału w Wakacyjnym Pikniku 17.południka.

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pn. „Wspomnienia z dawnej pracy”

Grupą docelową szóstej edycji zabawy „Wspomnienia z dawnej pracy” byli mieszkańcy województwa wielkopolskiego i lubuskiego w wieku 50+.

Wspomnienia z dawnej pracy - konkurs dla osób 50+

Aplikuj.pl zaprasza mieszkańców województwa wielkopolskiego na małą wycieczkę do przeszłości. Chcielibyśmy nie tylko dać Wam możliwość zdobycia wspaniałych nagród, ale też dostarczyć Wam garść pozytywnych emocji związanych ze wspomnieniem dawnej pracy. Zachęcamy do zabawy i p...