Oborniki.„Muzyczne zaduszki” - szósta edycja

Oborniki.„Muzyczne zaduszki” - szósta edycja

 "Muzyczne Zaduszki" to już dobrze znany cykl jesiennych, kameralnych spotkań organizowanych przez Obornicki Ośrodek Kultury.

Tegoroczny, już szósty zaduszkowy wieczór odbył się 4 listopada, a poświęcony był   zmarłemu 15 marca br. Wojciechowi Młynarskiemu. Artystycznego dorobku Pana Wojciecha nie sposób przecenić.

Któż nie pamięta takich tekstów jak choćby:  „Nie ma jak u mamy”, „Tango retro”, „Moje serce to jest muzyk”, „W co się bawić”, „W Polskę idziemy”, „Róbmy swoje” czy „Jesteśmy na wczasach”.

Przy pysznej kawie i ciasteczku te i wiele innych piosenek Młynarskiego przypomnieli: Anna Wólczyńska, Daniel Dobiegała, Weronika Strzępka, Adam Szymański, Aleksandra Bukowska, Łukasz Ból, Sandra Kamińska, Lech Faron i Marcin Samolczyk który jest pomysłodawcą cyklu i reżyserem wszystkich spotkań. Instrumentalnie wokalistów wspierał, z resztą już nie pierwszy raz poznański muzyk Robert Stachowiak, a nastrojowy, jesienny wystrój sali oraz kulinarne pyszności przygotowała niestrudzona Jadwiga Majchrzak-Zagrodnik.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież