Oborniki.„Muzyczne zaduszki” - szósta edycja

Oborniki.„Muzyczne zaduszki” - szósta edycja

 "Muzyczne Zaduszki" to już dobrze znany cykl jesiennych, kameralnych spotkań organizowanych przez Obornicki Ośrodek Kultury.

Tegoroczny, już szósty zaduszkowy wieczór odbył się 4 listopada, a poświęcony był   zmarłemu 15 marca br. Wojciechowi Młynarskiemu. Artystycznego dorobku Pana Wojciecha nie sposób przecenić.

Któż nie pamięta takich tekstów jak choćby:  „Nie ma jak u mamy”, „Tango retro”, „Moje serce to jest muzyk”, „W co się bawić”, „W Polskę idziemy”, „Róbmy swoje” czy „Jesteśmy na wczasach”.

Przy pysznej kawie i ciasteczku te i wiele innych piosenek Młynarskiego przypomnieli: Anna Wólczyńska, Daniel Dobiegała, Weronika Strzępka, Adam Szymański, Aleksandra Bukowska, Łukasz Ból, Sandra Kamińska, Lech Faron i Marcin Samolczyk który jest pomysłodawcą cyklu i reżyserem wszystkich spotkań. Instrumentalnie wokalistów wspierał, z resztą już nie pierwszy raz poznański muzyk Robert Stachowiak, a nastrojowy, jesienny wystrój sali oraz kulinarne pyszności przygotowała niestrudzona Jadwiga Majchrzak-Zagrodnik.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież

Kultura

Niedziela ze smakiem: Pascal Brodnicki o odżywani…

08-07-2018 | Wyświetleń:492

Pascal Brodnicki był gościem tegorocznej "Niedzieli ze smakiem" podczas Dni Obornik.

Blues Express tym razem nie pojedzie przez powiat …

06-07-2018 | Wyświetleń:690

W sobotę 7 lipca odbędzie się kolejna edycja Blues Express.

Już za tydzień Dni Przemysła w Rogoźnie (film)

05-07-2018 | Wyświetleń:905

W Rogoźnie odbędą się w 13 i 14 lipca Dni Przemysła.

Już 20 lipca Summer, Disco&Dance w Obornikach…

02-07-2018 | Wyświetleń:1218

Festiwal Summer, Disco&Dance odbędzie się już 20 lipca w Obornikach.

Wianki także w Rogoźnie

23-06-2018 | Wyświetleń:687

Tradycja puszczania wianków będzie miała miejsce dziś także w Rogoźnie.

Czas na Wianki w Obornikach!

23-06-2018 | Wyświetleń:1345

Oborniki zapraszają na Wianki. Program imprezy zaczyna się o 17:00, a zakończy o 23:00 pokazem sztucznych ogni...