Czy jest „Mężczyzna idealny”?

Czy jest „Mężczyzna idealny”?

 Na to pytanie uzyskaliśmy odpowiedź będąc widzem komedii terapeutycznej  pod tym właśnie tytułem wystawionej przez artystów  Teatru Palladium na scenie Obornickiego Ośrodka Kultury. Autorem komedii jest Andrzej Pacuła  a spektakl wyreżyserował Stefan Friedmann. W przedstawieniu wystąpili: Ewa Lorska, Michał Milowicz, Piotr Pręgowski  i  Tadeusz Ross.

…Gwiazdor telewizyjny i estradowy, stwierdzając u siebie kryzys osobowości zgłasza się do kliniki psychiatrycznej leczącej męskie nerwice. Ekscentryczny profesor psychiatrii kierujący kliniką stosuje co najmniej dziwne metody terapeutyczne, raczej nie mające nic wspólnego z placówką naukową. Najbliższa współpracowniczka profesora, doktor psychiatrii i biogenetyki, wybitna i szalona jest owładnięta ideą „wyprodukowania” mężczyzny idealnego. Pracuje w ukryciu nad tym przedsięwzięciem, a pierwsze efekty jej pracy zdają się być obiecujące. Kolejny etap to próba przeszczepienia osobowości. W ten ryzykowny eksperyment zostaje wciągnięty będący na leczeniu gwiazdor estrady. On sam nie zdaje sobie sprawy że został królikiem doświadczalnym. Profesor usiłuje powstrzymać szaleństwo koleżanki, wiedząc że kształtowanie ludzkiej osobowości może być zgubne dla całego świata. Szalony eksperyment zostaje przeprowadzony, na szczęście dla dobra ogółu kończy się fiaskiem…

W spektaklu znalazły się intrygi, komiczne zwroty akcji, spisek, romans, terapia śmiechem a nawet „rozbierany poker”.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież