Wieczór starych melodii

za dawnych lat

 

25 kwietnia w Obornickim Ośrodku Kultury kolejny raz gościliśmy dobrze znanych obornickiej publiczności artystów Teatru Muzycznego z Poznaniu.

 

 

 

Przedstawiony program nie miał jednak nic wspólnego z operetką. Był to wieczór starych piosenek. W programie znalazło się wiele szlagierów z pierwszej połowy poprzedniego wieku. Wymieńmy choćby kilka:  „Powróćmy jak za dawnych lat” i „Na pierwszy znak” Henryka Warsa, „Tango Milonga” i „Ostatnia niedziela” Jerzego Petersburskiego, „Miłość w Portofino” Freda Buscoglionego czy „Strangers In The Night” Berta Kaemferta.       

W koncercie wystąpili: Anna Bajerska-Witczak, Marzena Matkowicz, Bartosz Kuczyk i Wiesław Paprzycki. Ze smakiem i wysublimowanym humorem koncert poprowadził Bartosz Kuczyk.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież