„USŁYSZEĆ TANIEC” – fantastyczne widowisko

taniec

Usłyszeć taniec ? Tak jest to możliwe, kto nie był 23 kwietnia w Obornickim Ośrodku Kultury na wyjątkowym spektaklu pod tym właśnie tytułem nie mógł tego sprawdzić.

Elementami składowymi widowiska są różne odmiany stepowania: flamenco, step amerykański, taniec irlandzki oraz muzyka ethnojazzowa grana na żywo. Barwne i fascynujące widowisko w którym taniec i muzyka stanowi nierozerwalną całość a przenikanie się kultur  muzycznych umiejętnie wykorzystane przez znakomitych tancerzy i muzyków pozostawiło niezapomniane wrażenie.

Projekt tworzą wybitni tancerze i muzycy, soliści widowisk w całej Europie i USA:

- step amerykański:  Karol Drzewoszewski

- taniec irlandzki:  Mateusz Wójcik

- flamenco:  Agata Teodorczyk

- gitara akustyczna i jazzowa:  Tomasz Biela

- gitara flamenco i cajon:  Michał Czachowski

- flet irlandzki:  Ewelina Grygier

- śpiew i perkusjonalia: Małgorzata Mycek

- kierownictwo muzyczne:  Tomasz Biela

- choreografia i reżyseria: Mateusz Wójcik

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież