Nie „Tacy Sami” ale jeszcze lepsi!

tacy

Tak można by podsumować w jednym zdaniu 14 koncert zespołu „Tacy Sami” który działa przy Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej „PRZYJACIEL”. Koncert odbył się dnia 14 kwietnia 2015 roku w Obornickim Ośrodku Kultury.

Muzycznie zespół przygotował, koncert wyreżyserował i prowadził niestrudzony Lech Faron. Z zupełnie nowym programem wystąpili: Jagoda Borowiak, Anna Wólczyńska, Łukasz Ból, Karol Barnaś, Mateusz Andryszak, Elżbieta Kosicka-Kopeć, Zuzanna Rysterny, Faustyna Zydorczak i Fryderyka Warguła. Zuzia wystąpiła pierwszy raz z zespołem „Tacy Sami”.

Utwory zaprezentowane przez zespół nie należą do najłatwiejszych jak chociażby piosenka z repertuaru Zdzisławy Sośnickiej i Zbigniewa Wodeckiego „Z tobą chcę oglądać świat”. W koncercie z powodzeniem wykonali ją Anna Wólczyńska i Łukasz Ból. W sprawnym realizowaniu koncertu nieodzowną pomocą służyli Michał Włudarczak i Marek Kopeć.

Licytacja przeprowadzona w trakcie koncertu zasiliła skromny budżet stowarzyszenia kwotą  4970zł.

Prace plastyczne (obrazy ), porcelanę, biżuterię oraz piłki z autografami piłkarzy K.K.S. „Lech” przeznaczone do zlicytowania ofiarowali między innymi: Jacek Lewandowski i Robert Łowicki.

Członkowie stowarzyszenia dziękują dobroczyńcom za hojność, obecnym na koncercie za wspaniałą atmosferę i już zapraszają na kolejny , 15 koncert.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież