Łukasz Ból i przyjaciele

l bol

Zespół ,,Tacy Sami" działa od 2002 roku. Koncertował już wiele razy i jest dobrze rozpoznawany w naszym środowisku i nie tylko. Systematyczna praca , zaangażowanie członków zespołu oraz pana Lecha Farona prowadzącego zespół daje niezaprzeczalne efekty.

Niedzielny koncert miał charakter recitalu Łukasza który jest filarem zespołu ,,Tacy Sami". Utwory które usłyszeliśmy z repertuaru między innymi Hanny Banaszak, Budki Suflera, Maryli Rodowicz, Marka Grechuty czy Krystyny Prońko nie należą do najłatwiejszych a mimo to artyści amatorzy zmierzyli się z nimi i to z powodzeniem.

Łukasz do swojego koncertu zaprosił poza wymienionym Lechem Faronem Annę Wólczyńską, Jagodę Borowiak, Mateusza Andryszaka, Faustynę  Zydorczak, Fryderykę Wargułę, Marcina Samolczyka oraz Sylwię Fiołek.

Bisy i to nie jeden, wspólne ,,sto lat" na stojąco, kwiaty oraz uronione łzy są najlepszą recenzją tego koncertu. Trzymajmy kciuki aby przygoda z muzyką dawała nadal  tyle radości  i satysfakcji członkom zespołu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież

Kultura

W OOK po raz XVIII zorganizowano przegląd śpiewa…

20-07-2018 | Wyświetleń:242

W Obornickim Ośrodku Kultury odbył się już XVIII przegląd śpiewaczy "Stare ale jare".

Niedziela ze smakiem: Pascal Brodnicki o odżywani…

08-07-2018 | Wyświetleń:533

Pascal Brodnicki był gościem tegorocznej "Niedzieli ze smakiem" podczas Dni Obornik.

Blues Express tym razem nie pojedzie przez powiat …

06-07-2018 | Wyświetleń:747

W sobotę 7 lipca odbędzie się kolejna edycja Blues Express.

Już za tydzień Dni Przemysła w Rogoźnie (film)

05-07-2018 | Wyświetleń:954

W Rogoźnie odbędą się w 13 i 14 lipca Dni Przemysła.

Już 20 lipca Summer, Disco&Dance w Obornikach…

02-07-2018 | Wyświetleń:1392

Festiwal Summer, Disco&Dance odbędzie się już 20 lipca w Obornikach.

Wianki także w Rogoźnie

23-06-2018 | Wyświetleń:714

Tradycja puszczania wianków będzie miała miejsce dziś także w Rogoźnie.