Łukasz Ból i przyjaciele

l bol

Zespół ,,Tacy Sami" działa od 2002 roku. Koncertował już wiele razy i jest dobrze rozpoznawany w naszym środowisku i nie tylko. Systematyczna praca , zaangażowanie członków zespołu oraz pana Lecha Farona prowadzącego zespół daje niezaprzeczalne efekty.

Niedzielny koncert miał charakter recitalu Łukasza który jest filarem zespołu ,,Tacy Sami". Utwory które usłyszeliśmy z repertuaru między innymi Hanny Banaszak, Budki Suflera, Maryli Rodowicz, Marka Grechuty czy Krystyny Prońko nie należą do najłatwiejszych a mimo to artyści amatorzy zmierzyli się z nimi i to z powodzeniem.

Łukasz do swojego koncertu zaprosił poza wymienionym Lechem Faronem Annę Wólczyńską, Jagodę Borowiak, Mateusza Andryszaka, Faustynę  Zydorczak, Fryderykę Wargułę, Marcina Samolczyka oraz Sylwię Fiołek.

Bisy i to nie jeden, wspólne ,,sto lat" na stojąco, kwiaty oraz uronione łzy są najlepszą recenzją tego koncertu. Trzymajmy kciuki aby przygoda z muzyką dawała nadal  tyle radości  i satysfakcji członkom zespołu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież

Kultura

Kino 9D już od poniedziałku w OOK

04-10-2018 | Wyświetleń:445

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza na niezwykłą przygodę z kinem 9D.

Mariusz Szczygieł i spotkanie z czeską kulturą …

03-10-2018 | Wyświetleń:304

Mariusz Szczygieł będzie gościem gościem czeskiego wieczoru w ramach Spotkań z kulturą w Obornickim Ośrodku Kultu...

Pokój zagadek od 6 października w Obornikach

01-10-2018 | Wyświetleń:717

W ofercie Obornickiego Ośrodka Kultury znajdziemy w październiku m.in. Pokój Zagadek.

Czas na oficjalne otwarcie Placu K. Marcinkowskieg…

28-09-2018 | Wyświetleń:1825

W Rogoźnie zostanie dziś oficjalnie otwarty Plac Karola Marcinkowskiego.

Teatr Polska znów w Obornikach. Zapraszamy na 3 s…

27-09-2018 | Wyświetleń:493

Teatr Polska znów zawita w Obornikach. Pierwszy spektakl już 7 października w OOK.

Trwa remont objezierskiego Domu Kultury

19-09-2018 | Wyświetleń:570

Objezierski Dom Kultury ma być oddany do użytku jeszcze w tym roku.