Brass Band Oborniki na trzecie urodziny

mm IMG 9092

In The Mood – tym utworem rozpoczął swój trzeci, jubileuszowy koncert  zespół ,,Brass Band Oborniki". Zespół tworzy  15-tu muzyków grających pod batutą studenta dyrygentury Tomasza Kaniewskiego.

Członkowie zespołu są przedstawicielami różnych profesji a muzykę traktują jako dobrą zabawę.  W tym roku Brass Band zdobył wyróżnienie na przeglądzie orkiestr w Szamocinie.  

Koncert odbył się 9-go listopada w OOK.  Systematyczna praca (dwie, trzy próby w tygodniu po kilka godzin) daje efekty. Coraz większy profesjonalizm oraz kolejne światowe standardy zagrane przez orkiestrę sprawiły że występ B.B.O. był wielką duchową ucztą.

Utwory grane przez bigband przeplatały się  ze skeczami w wykonaniu obornickiego  kabaretu ,,To Nie Ma Nazwy".

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież