ROCKOWE ZADUSZKI po raz czwarty tym razem charytatywnie

cisha-koncert-31-10-2014

Już od czterech lat w okolicach 1 listopada mamy w Rogoźnie okazję uczestniczyć w koncercie ROCKOWE ZADUSZKI.

Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia w 2011 roku był ówczesny lider zespołu OJCOWIE Przemysław Nowaczyk który z grupą przyjaciół i przy współpracy z RCK zapoczątkował tą cykliczna imprezę i trwa to do dzisiaj.

Zaduszki zawsze były okazją do zaprezentowania się lokalnych zespołów i zaproszonych gości. W tym roku dodatkowo organizatorzy postawili porzeczkę wyżej i nadali koncertowi charakter charytatywny. Rogozińska młodzież pokazała wielkie serce i w liczbie 200 osób przybyła do sali Ośrodka Kultury bawiąc się i jednocześnie wspierając mieszkankę naszego miasta. Dla MAJKI ROSZKIEWICZ zebrano 1473 zł, a na scenie zaprezentowały się debiutujące zespoły PAINKILLER i THE JEFF oraz znana już CisHa (tym razem akustycznie z towarzyszeniem gości).

Wykonawcy i publiczność jak zawsze bawili się znakomicie a ROCKOWE ZADUSZKI już na stałe wpisały się do kalendarza Rogozińskich imprez kulturalnych.

 foto.(CisHa i goście) R.Cichacki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież