Piątkowy wieczór w Obornikach z Perfect i Happysad! (film)

Perfect i Happysad w Obornikach

Piątek 27 czerwca w Obornikach stoi pod znakiem koncertów. Na scenie zobaczymy zespoły Happysad i Perfect.

Przed rokiem gwiazdami wieczoru byli: Liber z przyjaciółmi oraz Luxtorpeda. W tym roku publicznośc do czerwoności rogrzewać będą Happysad i Perfect. Pierwszy z nich wystąpi o 20:30 a drugi o 22:30. Kto jeszcze nie zna dokładnego programu imprez przewidzianych na weekend zapraszamy tutaj.

My zachęcamy do wybrania się na targowisko już teraz. Od 17:30 trwają już bowiem występy artystów.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież