Połowinki obornickiego ogólniaka

Połowinki obornickiego ogólniaka21 lutego młodzież z obornickiego LO bawiła się na połowinkach. Uczniowie drugich klas, świętują w ten sposób półmetek swojej edukacji w szkole średniej. Zabawę otworzyła przemówieniem dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Agnieszka Katarzyna Balcerowiak.

Połowinki to druga po studniówce tradycyjna impreza. Rok temu uczniowie świętowali w OOK tym razem odbyła się w restauracji Laguna a o jej uroczysty charakter i świetną zabawę zadbał Krzysztof Tecław, który zajmował się oprawą muzyczną  na 100 dni przed maturą, zabawiając uczniów LO.

Zapraszamy do objerzenia galerii zdęć z imprezy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież