Podzielili się swoją pasją

Podzielili się swoją pasjąZ inicjatywy rodziców uczniów LO w Obornikach 19 lutego zorganizowany został koncert pt. „Podzielmy się pasją”. Uczniowie obornickiego liceum mieli okazję zaprezentować swoje artystyczne pasje, którym oddają się na co dzień.

W programie koncertu znalazła się poezja, piosenka oraz muzyka grana na żywo. Gościem specjalnymi imprezy był chór Pro Musica, który zachwycił zebranych widzów mini recitalem.

Dla wielu osób była to pierwsza w życiu okazja do zaprezentowania swoich umiejętności przed rodzicami i rówieśnikami.  Swoje umiejętności mogli zaprezentować m.in.:

  • Agata Niedzielska
  • Joanna Zaborowska
  • Mateusz Paprota
  • Daria Zemło
  • Mikołaj Cwojdziński
  • Dajana Runowska

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież