Zaproszenie na występ Artura Andrusa wygrał(a) ...

foto: Honorata KarapudaUwaga, 4 listopada ogłosiliśmy konkurs na podwójne zaproszenie na Recital Artura Andrusa, dzisiaj ogłaszamy wyniki! Pytanie konkursowe: co gniotło w biust Królową Nadbałtyckich Raf, nie sprawiło Wam trudności, wszystkie nadesłane odpowiedzi były prawidłowe.

A jak brzmi ta prawidłowa odpowiedź: gruby, złoty łańcuch. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział. No a kto wygrał?

Jedno podwójne zaproszenia wygrała Amanda Siatka, gratulujemy.

Zgodnie z regulaminem naszego konkursu zwyciężczyni musi dokonać osobistego odbioru zaproszenia w biurze OOK w Obornikach do dnia 15.11.2013, jeżeli tego nie dokona odbędzie się ponowne losowanie.

Komentarze  

#1 ludek 2013-11-15 15:17
Ja nie wiem, jakoś w tych obornikach słabo wiara interesuje sie tym koncertem, nie lubicie pana Andrusa?
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież