ToNieMaNazwy uczciło II urodziny!

Obornicka grupa satyryczna "ToNieMaNazwy" uczciła swoje II urodziny. Kabaret przygotował z tej okazji specjalny program.

Kameralna sala Obornickiego Ośrodka Kultury zapełniła się szczelnnie. Nie wszyscy mogli obejrzeć autorski program kabaretu na siedząco.

Kabaret ToNieMaNazwy tworzą: Kajetan Ruks, Alicja Nakoneczna, Daria Zemło i Anna Surdyk. Nad zespołem czuwa Emilia Narożyńska w roli managera. Dwa lata działalności świadczą o ogromnym zamiłowaniu zespołu do prowadzenia tego typu działalności. Zapewne nie byłoby zespolowi tak łatwo, gdyby nie publicznośc, która tak jak w sobotni wiecżór licznie przybyła na ich występ.

W przyszłym tygodniu zapraszamy na obszerny wywiad z kabaretem ToNieMaNazwy. Zdjęcia z sobotnich urodzin dostępne są w naszej galerii - kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież