Przypominamy o jutrzejszej giełdzie ofert w OOK (film)

Jutro od godz. 10:00 do 13:00 w Obornickim Ośrodku Kultury będzie trwała giełda ofert. Co to takiego?

Podczas OBORNICKIEJ GIEŁDY OFERT przedstawione zostaną propozycje artystyczne, edukacyjne i rekreacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych na sezon 2013/2014. Obok oferty ośrodka kultury pojawią się propozycje m.in. szkół tańca / szkół muzycznych / szkół językowych / klubów fitness / pracowni artystycznych itp. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w przykładowych zajęciach oraz zapisać się do wybranych grup.

Gość specjalny imprezy – Sylwia Grzeszczak – będzie rozdawać autografy i podpisywać płyty.

Zapisy do grup i sekcji działających przy OOK startują 14 września i potrwają do końca miesiąca lub do wyczerpania miejsc. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.


Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież