Oglądasz "Ranczo"? Przeczytaj koniecznie

W dniach 13-14 maja w miejscowości Parzęczew k. Ozorkowa odbyły się eliminacje Festiwalu Piosenki Ranczerskiej "Wilkowyjce". Udział w nim wzięła także reprezentacja Lokalnej Grupy Działania Kraina Trzech Rzek z siedzibą w Obornikach.

Pomysłodawcą imprezy jest Piotr Pręgowski, który gra w serialu "Ranczo" rolę Pietrka. To on też wiódł prym w jury, które na bieżąco starało się oceniać występy uczestników tej niecodziennej imprezy. Sama rywalizacja toczyła się w 3 kategoriach: piosenka na temat Wilkowyj, skecz oraz scenka/żart na temat działań PROW. Nasza LGD wystąpiła w tej ostatniej w składzie: Renata Gembiak-Binkiewicz (Pietrek), Małgorzata Najdek (Duda), Karolina Skowrońska (Jolka), Łukasz Kasperski (Hadziuk), Andrzej Kossakowski (Solejuk) i Wojciech Partyka (Stach).

W swoim występie przedstawili scenkę z ławeczką, gdzie mieszkańcy Wilkowyj podczas spożywania piwa dyskutują na temat dotacji unijnej. Szczególne wyróżnienie i podziękowania otrzymała "Jolka" za odzwierciedlenie serialowej bohaterki, a także Duda za perfekcyjne przyswojenie słownictwa, z którym musi sobie radzić każdy beneficjent starający się o środki z PROW.

Casting ten zagwarantował udział LGD w następnym etapie, którym jest głosowanie. Tutaj liczy się każdy głos, więc warto poświęcić chwilę czasu, aby dać szansę walki zespołowi w kolejnym etapie. Można to zrobić poprzez stronę Festiwalu (wybierz zakładkę "scenka na temat PROW").

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież