Sołecki Dzień Kobiet w Pruścach

Życzenia składa Łukasz Zaranek8 marca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pruścach odbyło się coroczne spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Podobnie jak w latach poprzednich organizatorzy: Szkoła Podstawowa, Rada Sołecka oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Pruścach stanęli na wysokości zadania.

Wśród licznie przybyłych Pań znalazły się zaproszone przedstawicielki płci pięknej: Pani Hanna Janus oraz Sekretarz Gminy Pani Iwona Sip-Michalska. Po powitaniu gości przez Sołtysa Henryka Karasia, życzenia złożył Burmistrz Bogusław Janus, radny Marian Połczyński przekazując życzenia w imieniu Rady Miejskiej, ksiądz proboszcz prusieckiej parafii Szczepan Szymendera oraz Łukasz Zaranek, który przekazując zgromadzonym panią najserdeczniejsze życzenia od organizatorów podkreślał niezwykłą rolę, jaką w dzisiejszym świecie odgrywają kobiety. Bądźcie piękne ciałem i duchem dla tych, których otaczacie miłością i swą kobiecą intuicją. Wszak to Wy jesteście płcią piękną, a my – nieszczęśni mężczyźni - zaledwie brzydkim dodatkiem do Was – mówił Łukasz Zaranek. Następnie z lampką szampana w ręku wszyscy odśpiewali głośne „Sto lat” dla zgromadzonych mieszkanek Sołectwa oraz gości.

Po uroczystym toaście za zdrowie Pań, na scenie pojawili się uczniowie i uczennice prusieckiej Szkoły Podstawowej, którzy pod okiem nauczycielek Małgorzaty Lang, Renaty Lewandowskiej oraz Elżbiety Rożek, zaprezentowali humorystyczny występ o tematyce związanej z obchodzonym świętem. Na zakończenie części artystycznej, każda z przybyłych pań otrzymała pamiątkową laurkę upamiętniającą tegoroczną imprezę.

Podczas trwania imprezy nad dobrym samopoczuciem i komfortem niewiast czuwali mężczyźni, gwarantując doskonałą obsługę. Wszak ten dzień należał wyłącznie do kobiet, a zadowolenie, z jakim opuszczały salę gimnastyczną było wyrazem uznania dla prusieckich mężczyzn, których – jak podkreślały goszczące Panie – inne sołectwa mogą tylko pozazdrościć.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież