"Wymysłowa Trzech Województw na start 2012"

Wymysłowa Trzech Województw na start 2012W sobotnie popołudnie 15.09.2012r. odbyła się V edycja turnieju "Wymysłowa Trzech Województw na start". W roku 2012 organizacja imprezy przypadła Wymysłowu z gminy Oborniki, a odbyła się ona na stadionie w Objezierzu.

W całej Polsce znajduje się 18 miejscowości o tej nazwie. W sobotę na stadionie objezierskim zjawiło się 5 reprezentacji z gmin: Więcbork, Krobia, Kuślin, Mieścisko oraz gospodarze z sołtysem Piotrem Hoffmanem na czele. Rywalizacja odbywała się m.in. w takich konkurencjach, jak: jazda rowerem, toczenie koła, rzut workami do celu, skok w dal, strzelanie z wiatrówki czy przeciąganie liną.

W tym roku turniej zwyciężyła drużyna z gminy KUŚLIN, gratulacje.

W Objezierzu gościli m.in. burmistrz Obornik Tomasz Szrama, przewodniczący RM w Obornikach Krzysztof Hetmański i dyrektor OCS Jacek Okpisz.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież