Sara Frankiewicz ( Rogoźno) - Mruczy Winyl

Być może mamy okazję być świadkami narodzin kolejnej gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej. Sara Frankiewicz, 14-letnia uczennica z Rogoźna zaskakuje interesującą barwą głosu.

Sara uzyskała już szereg wyróżnień na konkursach piosenek, jest sześciokrotną laureatką Przeglądu Młodych Talentów – Mikrofonia, w tym roku zdobyła Grand Prix Mikrofonia 2018. Uzyskała również wyróżnienie na ogólnopolskim konkursie piosenki w Śmiglu. Piosenka, która dała Sarze ostatnie wyróżnienia nosi tytuł Mruczy Winyl.

Grand Prix Mikrofonia 2018 - Sara Frankiewicz ( Rogoźno) - Mruczy Winyl (słowa: M.Krautwurst, muzyka: M. Zych/D.Czechura) . Opieka artystyczna Joanna Kania. Produkcja wideo : Wiesław Zieliński Grupa H2O Rogoźno. Audio : JR Studio Rogoźno.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież