Skip to main content

Zagłosuj na piosenkę Anny Spławskiej (film)

| eoborniki.pl za naszemiasto | Muzyka

Anna Spławska (fot. facebook.com/asfreemusic)

Utwór "One zawsze dobrze wychodzą na zdjęciach" Anny Spławskiej może stać się hitem lata 2014. Wszystko w waszych rękach.

Ania, członkini Drużyny Libera, postanowiła rozwijać swoją karierę zawodową solo. Występuje pod pseudonimem artystycznym "Ann". Jej piosenka "One zawsze dobrze wychodzą na zdjęciach" trafiła na listę piosenek, które biorą udział w konkursie na hit lata 2014 poznańskiego portalu NaszeMiasto.pl. Głosować można na 3 sposoby: wysyłając sms, lajkując na facebook'u bądź klikając na portalu na piosenkę Anny. Szczegóły znajdzieciei tutaj -kliknij.

Poniżej prezentujemy utwór "One zawsze dobrze wychodzą na zdjęciach".

 

 

Nagrali teledysk na terenie OSiR w Rogoźnie

Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rogoźnie został nagrany teledysk do piosenki  The Time of My Life IżoLa.

Kwiat Jabłoni + Julia Pietrucha = wakacyjny chillout

„Drogi proste” to jest  magiczny kawałek muzyki  z udziałem rodzeństwa Sienkiewicz i Julii Pietruchy.

Nowa wersja piosenki Dla Ciebie Szymona Wydry (film)

W święto zakochanych zadebiutował nowy teledysk do piosenki Dla Ciebie Szymona Wydry.

Premiera nowego singla Libera!

Po wielu latach doczekaliśmy się kolejnej piosenki Libera. Artysta wczoraj opublikował piosenkę „Latarnie” stanowiącą zapowiedź nowej płyty, która ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Pan Demia i Pani Kara

Czasy mamy trudne, ale nie można się poddawać. Nawet w tak trudnych czasach można liczyć na ogromną pomysłowość wielu twórców, którzy swoją aktywnością podnoszą nas wszystkich na duchu i choć na chwilę pozwalają uśmiechnąć się.

Niesamowity Maanam - ich cudowne teksty piosenek!

Maanam to jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych w Polsce. Nie można nie znać tego zespołu. Charyzmatyczna Kora tworzyła jedne z najlepszych tekstów piosenek w Polsce, a reszta bandu dbała o niesamowite brzmienia, które miały otulić najpiękniejsze teksty piosenek. Nie...

Sara Frankiewicz ( Rogoźno) - Mruczy Winyl

Być może mamy okazję być świadkami narodzin kolejnej gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej. Sara Frankiewicz, 14-letnia uczennica z Rogoźna zaskakuje interesującą barwą głosu.