Konkurs! Płyta Mai Szymanowskiej na zająca

Konkurs! Płyta Mai Szymanowskiej na zającaMamy niesamowitą niespodziankę dla czytelników naszego portalu www.eoborniki.pl. Ogłaszamy szybki konkurs, w którym można wygrać debiutancką płytę Mai Szymanowskiej -  Cukier. Premiera płyty odbyła się 5 kwietnia.

W skład wydawnictwa wchodzi płyta audio z 12 utworami oraz dodatek DVD z 5 teledyskami. Debiutancka płyta zawiera część już dobrze znanych utworów fanom Mai.

Dystrybucją płyty zajęła się strona www.praga.tv.

Mamy dla Was do rozlosowania jeden egzemplarz płyty. Może to być doskonały prezent “od zająca”. Aby wygrać płytę trzeba spełnić dwa warunki:
1. Odpowiedzieć na pytanie: którą szkołę średnią w Obornikach ukończyła Maja
2. Polubić profil na facebooku naszego portalu: www.facebook.com/eoborniki


Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do godziny 20:00 17.04!

W emailu prosimy podać dane kontaktowe.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież