Nowa piosenka Ani Spławskiej (video)

Nowa piosenka Ani Spławskiej (video) kadr z teledysku "Wyspa"

Ania Spławska pod koniec ubiegłego roku zaprosiła do współpracy 3 muzyków i tak narodziło się nowe oblicze ANN’rocka. Zapraszamy do obejrzenia najnowszej produkcji Ani i jej zespołu, utworu “Wyspa”.

Muzykę napisali wszyscy członkowie zespołu ANN: Ania Spławska, Paweł Domagała, Tomasz Wierzejewski, Michał Domagała autorką tekstu jest Ania. Premiera utworu odbyała się 21 lutego na YT i już w pierwszym dniu utwór zanotował ponad 1000 odtworzeń. „Wyspa” zapowiada nadchodzącą w marcu EP „Ludzie tacy są” 2014, która będzie zawierała 4 autorskie utwory.

Anię Spławską pamiętamy z udziału w programie “Bitwa na Głosy” z drużyny Libera. Ogromnie cieszy nas fakt, że Ania nie zginęła ze sceny muzycznej i cały czas przedstawia nam nowe pomysły.

Piosenka “Wyspa” potrafi zaskoczyć, znając wcześniejsze utwory Ani tą piosenkę wyróżniam szczególnie za ciekawą aranżację, no i ta muzyka ...  posłuchajcie

Na fanpage'u zespołu Ania pisze o utworze “Wyspa”:

Gramy ze sobą od 27 grudnia, napisaliśmy i zarejestrowaliśmy kilka piosenek. Jedną z nich jest „Wyspa”, do której tekst napisałam dawno temu ale jakoś nie było klimatu, by powtórnie zaistniał. Pomyślałam, teraz przyszedł czas na niego, wszystko sobie kiedyś wywróżyłam… i jest. Dla mnie czymś więcej niż wspomnieniem, więcej niż szczęściem. Moim światem, do którego Was zapraszam…

Wszystkie aktualności na temat zespołu ANN znajdziecie na stronie www.annmusic.pl oraz profilu https://www.facebook.com/ZespolANN.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież

Kultura

Niedziela ze smakiem: Pascal Brodnicki o odżywani…

08-07-2018 | Wyświetleń:523

Pascal Brodnicki był gościem tegorocznej "Niedzieli ze smakiem" podczas Dni Obornik.

Blues Express tym razem nie pojedzie przez powiat …

06-07-2018 | Wyświetleń:724

W sobotę 7 lipca odbędzie się kolejna edycja Blues Express.

Już za tydzień Dni Przemysła w Rogoźnie (film)

05-07-2018 | Wyświetleń:941

W Rogoźnie odbędą się w 13 i 14 lipca Dni Przemysła.

Już 20 lipca Summer, Disco&Dance w Obornikach…

02-07-2018 | Wyświetleń:1303

Festiwal Summer, Disco&Dance odbędzie się już 20 lipca w Obornikach.

Wianki także w Rogoźnie

23-06-2018 | Wyświetleń:702

Tradycja puszczania wianków będzie miała miejsce dziś także w Rogoźnie.

Czas na Wianki w Obornikach!

23-06-2018 | Wyświetleń:1363

Oborniki zapraszają na Wianki. Program imprezy zaczyna się o 17:00, a zakończy o 23:00 pokazem sztucznych ogni...