Jest pierwszy teledysk Mai Szymanowskiej!

kadr z teledysku Mogę być - Mai SzymanowskiejStaramy się śledzić artystyczne poczynania członków Drużyny Libera. Ukazał się pierwszy teledysk Mai Szymanowskiej do piosenki "Mogę być".

Po zakończeniu programu wokalistka spędza wiele czasu w podróżach koncertując po całej Polsce. Teraz nadszedł czas na pierwszy teledysk do piosenki "Mogę być".

Jest to piosenka której inspiracją jest, jak pisze artystka na swoim kanale Youtube, wiersz Wisławy Szymborskiej "Miłość od pierwszego wejrzenia".

Być może codziennie gdzieś obok nas przechodzi miłość naszego życia ...

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież