Summer, Disco&Dance na fotografiach cz. 2 (foto)

Festiwal Summer, Disco&Dance w Obornikach przeszedł do historii. Czas na drugą część zdjęć z naszej galerii.

Bartek Tecław z Obornickim Ośrodkiem Kultury w miniony piątek przygotował drugę edycję festiwalu Summer, Disco&Dance. Przez kilka godzin bylismy świadkami występów wokalistów i zespołów z pod znaku muzyki disco. Oprócz gospodarza Bartka Tecława na obornickiej scenie widzieliśmy Adonisa, Czadomana czy Mig. 

Zapraszamy do obejrzenia drugiej części naszej galerii z muzycznego wydarzenia. Jest to blisko 100 zdjęć. Pierwsze 200 prezentowaliśmy wczoraj - tutaj. Materiał filmowy z festiwalu będzie do obejrzenia w czwartek.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież