Niedziela ze smakiem: Pascal Brodnicki o odżywaniu się, ale i nie tylko (film)

Pascal Brodnicki był gościem tegorocznej "Niedzieli ze smakiem" podczas Dni Obornik.

"Niedziela ze smakiem" staje się równie ważnym wydarzeniem, co Wianki. Wyjątkowy gość oraz ważny temat towarzyszący jego wizytacji, którym jest oczywiście zdrowe odżywanie, jest przykładem dobrego łączenia świetnej imprezy oraz troski o nasze samopoczucie. Te dwa wydarzenia podczas Dni Obornik przyciągają wielu oborniczan, ale i też mieszkańców sąsiednich gmin, czy nawet powiatów. Całe święto Obornik stało się markowym wydarzeniem, a same obie wcześniej wymienione imprezy mogą pretendować do znaku "Dobre, bo obornickie". Oczywiście jeśli takowy w przyszłości powstanie.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z kulinarnej rywalizacji podczas "Niedzieli ze smakiem". W jury nie mogło zabraknąć oczywiście Pascala Brodnickiego.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież